Blog thumbnail

İlk 10 adet siparişimiz

İlk 10 adet siparişimiz

Blog thumbnail

Merhabalar,

Aslında 8 Ocak 2018 tarihinde yazmam gereken bir yazıyı bugün paylaşıyorum. Siz sevgili takipçilerimizden gelen öneriler üzerine blog köşemizi aktif hale getirdik. Bizim için çok heycanlı geçen bu süreçte ilk siparişimizin hikayesini sizlerle paylaşmak istiyorum. İş çevremden bir arkadaşımın tatlı annesi ve onların okuma gruplarının bu yüzüğü görür görmez ilk taliplilerden olması benim için çok hisli bir çalışma başlangıcı oldu.

Öncelikle böyle okuma gruplarının olması ve bu yaş grubunun da ileri yaşlardan olması bizlere hem örnek hem de motivasyon olmalı. Çalışmalarımızdan bazı kareleri sizlerle paylaşıyorum.

Özenle seçilmiş ağaçların kesim ve başparmaklarına uygun şekilde deliklerinin açım işlemlerini gerçekleştirdim.

 

Daha sonra tüm parçaların tek tek içleri ve dışlarını zımpara ile güzelce parlatma işlermlerinin ardından, yağ bakımlarını uyguladım. Aşağıda bakımları yapılmış halinin fotografına ulaşabilirsiniz.

Sevgili teyzelerimizin eline ulaştıklarında yüzlerinde ki mutluluk paha biçilemezdi. Tabi ki benim için de ilk işimi yapmış olmanın mutluluğu da anlatılamaz.

Aklınıza takılan, merak ettiğiniz ve yardımcı olabileceğim bir konu olursa lütfen aşağıda bulunan yorumlara yorumunuzu yapınız.

Sevgilerle

Ömer

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hit Enter to search or Esc key to close