ÖDEME YÖNTEMLERİ

  • Kredi Kartı

Tüm ödemelerinizi kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak Shopier altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür.

  • Havale/EFT Ödeme

Siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi “Havale/EFT” seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.

  • Kapıda Ödeme 

Ürünlerimizi sipariş üzerine imal edip hazırladığımız için kapıda ödeme seçeneğimiz aktif değildir.

  • Paypal Ödeme (International Payments Welcome)

You can pay via Paypal on your international orders. We ship worldwide. Please contact sales@talopcollection.com for Paypal payment option.
Yurtdışı ödemelerinde alternatif olarak Paypal üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için sales@talopcollection.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

KARGO

  • Kargo Ücreti

Talopcollection.Com’dan yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerizde kargo ücreti olarak karşı ödemeli (7,85 TL) ödeme yapmanız gerekmektedir.

  • Teslimat Süresi

Siparişleriniz 3-5 iş günü içerisinde Ankara’dan kargoya teslim edilir ve akabinde eposta adresinize bir takip numarası gönderilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi en geç 2-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Yurtiçi siparişleriniz Sürat Kargo, yurtdışı siparişleriniz ise TNT Express ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Sürat Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz TalopCollection’a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz tekrar bir kargo bedeli talep edilecektir.

Shopping cart

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hit Enter to search or Esc key to close